Skip to content

BROŃ W KLUBIE 9 MM

POZWOLENIE

NA BROŃ

Umożliwiamy uzyskanie pozwolenia na broń palną do celów sportowych, pamiątkowych lub kolekcjonerskich. Jedyne co musicie zrobić – to wypełnić odpowiednią deklarację i dostarczyć ją do nas. Od tego momentu przeprowadzimy Was przez całą procedurę od przepisów prawnych, poprzez naukę strzelania do uzyskania pozwolenia na własną broń. Zależnie od terminów egzaminów i postępów w nauce cały proces (deklaracja-promesa) trwa od 6 do 8 miesięcy. Oczywiście ostatnie słowo należy do WPA i pewnych kwestii nawet z nami nie jesteście w stanie przeskoczyć.
Od deklaracji

DO PROMESY

Poniżej znajdziecie wszystko co powinniście wiedzieć aby zdobyć pozwolenie na broń palną. Wzory wniosków na wszystkie rodzaje broni udostępniamy indywidualnie, drogą mailową, na prośbę zainteresowanych osób.
A więc po kolei:

Szczegółowe Informacje

Szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskacie 7 dni w tygodniu, dzwoniąc pod jeden z numerów w zakładce KONTAKT.

BROŃ KLUBOWA

Z CZEGO STRZELAMY?

Pistoletów, pistoletów maszynowych, rewolwerów, karabinów i broni gładkolufowej. Na specjalne życzenia jesteśmy w stanie sprowadzić do testów prawie każdy rodzaj broni dostępnej na polskim rynku. Przygotowujemy indywidualne prezentacje pod konkretne zamówienia.

W klubie strzelicie m.in. z:

AR-15

Beretta

UZI

S&W

MP5

Mossberg

Glock

CZ

AKM,/AKMS

FN

STG-77

Scorpion

Sig Sauer

Walther

TAURUS

VIS

SAKO

Saiga

tylko dla członków 9mm

Kupno/sprzedaż

Możecie składać mailowo /ks9mm@onet.pl/ oferty sprzedaży broni bezpośrednio do nas. Opisujecie wszystkie parametry broni, datę i miejsce zakupu, oraz dane kontaktowe. Po weryfikacji dodajemy ogłoszenie do listy mailingowej i wysyłamy do wszystkich strzelców zrzeszonych w 9mm, oraz podmiotów i organizacji współpracujących z nami. Warunkiem aktywacji ogłoszeń jest poświadczenie, że osoba sprzedająca jest pierwszym właścicielem broni. Nie pobieramy prowizji i nie odpowiadamy za przeprowadzone transakcje. Za pośrednictwem strony jedynie umożliwiamy kontakt sprzedawca-klient.